Özel Sektör Maaşları

Deloitte Maaş 2022 Ne Kadar? Açık Pozisyonlar

Deloitte maaş ne kadar, Deloitte pozisyonları neler, Deloitte ne iş yapar? Deloitte firması ile ilgili merak ettiğiniz bütün soruların cevapları bu yazımızda.

Deloitte Firması Nedir? Ne İş Yapar

Deloitte uluslararası arenada faaliyet gösteren bir firmadır. 2022 itibariyle 140 civarı ülkede faaliyetlerine devam eden bu firma 700 ofis ve 150 bin aktif çalışan ile dünyanın en büyük firmalarından biri konumunda.

Deloitte firması muhasebe, finansal denetim, yönetim danışmanlığı ve vergi danışmanlığı gibi alanlarda faaliyet gösterir. Ülkemizden de birçok şirket ile çalışan Deloitte’de varlığı 1 milyar dolardan fazla olan 740 civarında şirket bulunuyor.

Deloitte, geçmişi 1800’lü yılların başına kadar dayanan bir şirkettir. Ancak ülkemizdeki faaliyetlerine 1986 yılında İstanbul ve Ankara ile başlamıştır. Şu an ülkemizde 900 küsur çalışanı ile önemli finans firmalarından biri konumundadır.

Deloitte firmasının müşterilerine sunduğu hizmetler şu şekildedir;

 • Denetim ve muhasebe hizmetleri
 • Kurumsal finansman
 • Kurumsal hizmetler
 • Kurumsal risk hizmetleri
 • Vergi ve mali mevzuat hizmetleri
 • Dış kaynak kullanımı hizmetleri
 • Yönetim danışmanlığı hizmetleri

Gördüğünüz üzere Deloitte firması, şirketlerin finansal işlemleri için birçok görevi yerine getiriyor. Haliyle birçok kişi bu firmada çalışmak istiyor.

İlginizi çekebilir: muhasebeci maaşları 2022 yılında ne kadar oldu?

Deloitte ne kadar maaş veriyor
Deloitte ne kadar maaş veriyor

Deloitte Açık Pozisyonları

Deloitte firmasında aktif olarak çalışabileceğiniz pozisyonlar şunlardır;

 • Denetim
 • Danışmanlık
 • Mali müşavirlik
 • Risk danışmanlığı
 • Vergi departmanı
 • Hukuk departmanı

Deloitte tarafından bu pozisyonlarda boşluk olduğunda çeşitli iş ilanı platformlarında ilan yayımlanıyor. Ayrıca her zaman başvuru yapılabilmesini sağlamak amacıyla da kendi internet sitelerinde başvuru seçeneği bulunuyor.

deloitte maaş ne kadar
deloitte maaş ne kadar

Deloitte Maaş 2022 Ne Kadar?

Deloitte firmasında çalışan kişilerin maaşları değişkenlik gösteriyor. Geçmiş dönemlerdeki Deloitte iş ilanlarını incelediğimizde çalışanlara 7.500 TL’den 35.000 TL’ye kadar artış gösteren geniş bir aralıkta maaş teklif edildiğini fark ettik.

Söz konusu bu maaşlar kişinin tecrübesine, çalıştığı ofise ve en önemlisi de yapacağı işe bağlıdır. Ayrıca bu firmada stajyer olarak da çalışabileceğinizi unutmamalısınız. Stajyer olarak çalışan kişilere ise normal maaşın daha altında maaş veriliyor.

Deloitte maaş konulu yazımızın sonuna geldik. Eğer Deloitte firması ile ilgili merak ettiğiniz başka konular varsa bunu bize yorum olarak iletebilirsiniz.

Deloitte denetim ne yapar?

Deloitte firması diğer şirketlerin finansal çalışmalarında çeşitli hizmetler sunar.

Deloitte kaç ülkede var?

Deloitte 140’dan fazla ülkede faaliyet gösteriyor.

Deloitte sahibi kim?

Deloitte sahibi ve kurucusu William Welch Deloitte’dir.

Deloitte hangi sektör?

Deloitte finans sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu