Bim Fiyat Listesi

Bim Mayonez Fiyatı

Bim mayonez fiyatı, tüketicilerin sos ürünlerinde sofralarından asla ve asla vazgeçemediği bir malzeme. Her insanın yemeklerde tercih ettiği soslar değişiklik gösterir. Bir kişi yemeklerinde hardal sos kullanmaktan hoşlanırken, başka biri de acı sos kullanmayı tercih edebilir. Ancak bazı soslar vardır ki hemen hemen herkes tarafından tüketilir.

Herkesin tüketmekten hoşlandığı mayonez ve ketçap günümüzde mağazalardan kolay bir şekilde temin edildiği için birçok mutfakta bulunuyor.

Mayonezler ve ketçaplar kolay bulunabiliyor olması nedeniyle birçok market tarafından satılmakta. Ancak başta Bim markası diğer birçok marketten daha kaliteli mayonezler ve ketçaplar satmakta. Öyle ki yoldan geçen birine sorulduğunda mayonez/ketçap için Bim’i tercih ediyorum ya da bu ürünler için genelde Bim mağazasını kullanıyorum demeleri çok muhtemeldir.

Bim her zaman en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmakta. Çoğu zaman kendi ürünleri satışta olan Bim mağazası rekabet amacı gütmeksizin en uygun fiyat kalitesini sunuyor. Her zaman kendi anlaşmalı firmalarından ürün temin eden Bim bol bol markalı ketçap ve mayonez satışıyla ön plana çıkıyor.

bim mayonez fiyatı
bim mayonez fiyatı

Bim Mayonez Fiyatı 2023 Listesi

Bim mayonez fiyatı 2023, fiyatı itibariyle yine çok tercih ediliyor. Aşağıdan da görebileceğiniz gibi Bim mayonez fiyatı diğer marketlere göre en uygunu.

Bim Mayonez Fiyatı 2023
Ürün AdıBirimFiyat
Bim Bol Bol Mayonez Fiyatı840 Gr27,90

Bim mağazasında satışa sunulan mayonezler Bol Bol markasının mayonezleridir. Güncel haliyle 27,90TL olan bu mayonezler uzun yıllardan beri gerek kalitesi gerek uygun fiyatı nedeniyle pek çok müşteri tarafından tercih ediliyor. Bu arada, mayonezin ilk ve son aşkı ketçaptır 🙂 Bu yüzden sizinle Bim ketçap fiyatı ile ilgili yazımızı da paylaşmıştık.

Her mutfakta kullanılan sosların başında gelen mayonez uygun fiyatıyla da raflarda. En uygun fiyatlı sos almak isterseniz Bim marketlere gitmeniz gerekecek. Çoğu ev alışverişini de Bim marketlerde yaptığımı söyleyebilirim.

İyi fiyat ve kaliteli ürünleri sayesinde ekonomik olarak da rahatlayacaksınız. Bim mayonez fiyatı yukarıda görebileceğiniz gibi yine Bim mağazasında uygun fiyata satışa sunulmuş.

Bim Mayonez ve Ketçap Kullanıcılarının Yorumları

Bazı müşteriler bu ürünlerin uygun fiyatlı olmasından dolayı tedirgin olmakta ve bu nedenle Bim’den mayonez alışverişi yapmak istememekte. Ancak bu çok yanlış bir düşüncedir çünkü birçok üründe olduğu gibi mayonezlerde de en iyi kalitede müşterilere sunulmakta.

bim bolbol mayonez rafları
bim bolbol mayonez rafları

Evde Mayonez Tarifi

Evde mayonez de yapabilirsiniz tabii marketten aldığınız mayonezlere benzemese de yine de pratik tüketiciler tercih edebilir. Evde mayonez tarifi yaparken gerekli ürünler şunlar;

2 yumurta (çiğ olacak), 1.5 su bardağı bitkisel yağ, 2 yemek kaşığı sirke ya da limon. Limon tercih etmeniz daha faydalı. Çok az karabiber ve 1 çay kaşığı tuz. Hepsini karıştırarak evde mayonez elde edebilirsiniz.

Alışverişlerinizde Neden Bim’i Tercih Etmelisiniz?

Bim Türkiye içerisindeki birçok marketi geride bırakarak insanların en çok tercih ettiği marketlerden biri olmuştur. Bim markasının bu denli çok sevilmesinin en önemli sebebi kendi ürünlerini satışa sunmasıdır. Her zaman kaliteli üretim yaparak müşterilerine hizmet veren bu market aynı zamanda uygun fiyat garantisi de vermektedir.

Bununla birlikte gerek mağaza çalışanları gerek müşteri hizmetleri ekibinin müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışması da bu mağazayı en iyi marketlerden biri yapmıştır.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 1]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu